Praca

Poradnik kandydata

Bądź przygotowany na wszystko!

SZUKAJ OGŁOSZEŃ ODPOWIEDNICH DLA TWOJEJ OSOBY

Zapoznaj się dokładnie z naszym ogłoszeniem, biorąc pod uwagę zakres obowiązków, jakie niesie za sobą stanowisko, wymagania jakie stawia przed Tobą przyszły pracodawca, oraz oczekiwania, które nakierują Cię na przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Zapamiętaj stanowisko na które aplikujesz , i zastanów się czy jest ono odpowiednie dla Twojej osoby. Wyobraź sobie jak mógłby wyglądać dzień pracy na tym stanowisku i odpowiedz sobie na pytanie, czy da Ci to poczucie satysfakcji i zadowolenia. Świadome wybory gwarantują sukces. Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki napisz do nas i złóż aplikację.

PRZYGOTUJ DOKUMENTY APLIKACYJNE

Podstawowymi dokumentami, których oczekują pracodawcy są CV i list motywacyjny. Postaraj się aby Twoje dokumenty, były przede wszystkim aktualne, i napisane w sposób przejrzysty. Miej świadomość tego co zawierasz w swoich dokumentach aplikacyjnych, ponieważ efekt rozmowy kwalifikacyjnej jest zależny także od tego. Nie wysyłaj masowo swoich aplikacji, szukaj najlepszych dla siebie ofert pracy.

CV

CV to Twoja wizytówka, czyli pierwsze wrażenie zależy od Ciebie!! Jest przedstawiony w formie odmiennej, informacje są wymieniane w oddzielnych wyroznionych nagłówkami blokach tematycznych: -dane personalne, -wykształcenie, -przebieg pracy zawodowej, -doświadczenie zawodowe, -preferencje osobiste,

Pamiętaj przygotowując swoje CV, że jest to podstawa do tego,abyśmy zaprosili Cię na rozmowę kwalifikacyjną, dlatego poświęć swój czas na odpowiednie przygotowanie dokumentów: przygotuj CV w wymaganej wersji językowej, przy opisie doświadczenia zawodowego, oprócz nazwy pracodawcy, okresu, w którym pracowałeś i nazwy stanowiska , wymień zakres obowiązków , które miałeś okazję realizować, jeśli decydujesz się na dodanie zdjęcia, zadbaj o to aby było aktualne i profesjonalne, umieść swoje zainteresowania, tak aby były one interesujące dla pracodawcy, bądź indywidualistą w swoich działaniach i stawiaj na oryginalność, zawsze dołączaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

LIST MOTYWACYJNY

List objaśniający motywację piszącego, składany przez kandydata na miejsce pracy, kierowany zawsze do odpowiedniej osoby bądź przedsiębiorstwa. Jest to odmienna forma prezentacja własnej osoby, różniąca się od standardowego CV, dlatego pamiętaj aby umieścić w nim informację, które pozwolą nam poznać Twoją osobę. Powinien być napisany a sposób przekonujący nas do tego, abyśmy wiedzieli, że to Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Zawrzyj informację dotyczącej Twojej motywacji w pracy i osiągnięciach, które miały wpływ na to jakim jesteś człowiekiem. Warto wspomnieć dlaczego właśnie Centrum inkaso jest firmą w której chcesz pracować i rozwijać swoje umiejętności.

ODPOWIEDNI PRZYGOTUJ SIĘ DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Zadbaj o dobry wygląd i dobre samopoczucie, pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!! Przygotuj sobie odpowiedzi na standardowe pytania w rozmowach kwalifikacyjnych, wypisz na kartce swoje osiągnięcia oraz ważne funkcje, które sprawowałeś. Każde odpowiedzialne stanowisko, zarówno w miejscu pracy, jak i w klubie lub innej organizacji będzie przemawiało na Twoją korzyść, zbierz jak najwięcej informacji na temat firmy, w której chcesz się zatrudnić,dzięki temu być może uda Ci się przewidzieć przynajmniej część pytań, które zostaną Ci zadane. Nie spóźnij się, a jeśli nie możesz przybyć na spotkanie w umówionym terminie poinformuj pracodawcę, bądź sobą i bądź uczciwy,

CZEKAJ NA ODPOWIEDŹ

Nawet jeśli bierzesz udział w wielu rozmowach kwalifikacyjnych, zawsze pamiętaj nazwę tej, która do Ciebie oddzwania.

Spełniając wszystkie powyższe kryteria, będziesz miał gwarancję DOBREGO PRZYGOTOWANIA SIĘ DO PROCESU REKRUTACJI.

Etapy rekrutacji

Etap I - publikacja ogłoszenia, na stronie internetowej w zakładce PRACA, lub za pośrednictwem: portali społecznościowych, portali internetowych, wydaniach gazet lokalnych,

Etap II - Dane kandydatów gromadzone są w systemie firmy. Wszystkie spływy aplikacji są archiwizowane co pozwala sprawdzić dane kandydatów, którzy przesłali do nas CV za pośrednictwem strony, poprzez wypełnienie formularza. Na tym etapie należy przesłać swoje dokumenty aplikując tym samym na stanowisko, na które aktualnie jest nabór.

Etap III - Specjalista ds. rekrutacji, dokonuje selekcji i doboru osób spełniających wymagania. Dla wielu uczestników biorących udział w procesie rekrutacji, jest to etap decydujący. Jeżeli nie spełniasz oczekiwań stawianych kandydatom, nie zaprosimy Cię na rozmowę.

Etap IV - w przypadku pomyślnej weryfikacji dokumentów, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Specjalista ds. rekrutacji poinformuję Cię o terminie rozmowy i przekaże dane dotyczące adresu firmy. Chcąc obiektywnie oceniać naszych kandydatów, weryfikacja osób odbywa się za pośrednictwem osób przełożonych w firmie.

Etap V - Kolejnym i zarazem ostatnim etapem kwalifikującym kandydata na stanowisko, jest szkolenie wdrożeniowe, kończące się testem sprawdzającym wiedzę i umiejętności przekazane przez pracownika firmy. Po pomyślnie zakończonym procesie rekrutacji pracownik rozpoczyna pracę w Centrum Inkaso.

Rozwój Zawodowy

Departament Egzekuj Kruk sp.j.  jest firmą stawiającą na rozwój pracowników, ponieważ tylko takie podejście daję gwarancję uzyskanie kadry, która stawia na pierwszym miejscu satysfakcję i zadowolenie. Wymaga to od pracowników ciągłego doskonalenia umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji. Celem naszej firmy jest stworzenie optymalnych warunków do rozwoju zawodowego, tak by potencjał każdego pracownika był jak najlepiej wykorzystany.

Nieustannie inwestując w naszych pracowników zapewniamy pakiet profesjonalnych szkoleń z zakresu: produktu,mające na celu zdobycie efektywnego i ekonomicznego zastosowania produktu, sprzedaży,które skutecznie rozwijają umiejętności handlowców, doskonalenia umiejętności negocjacyjnych, warsztatów, pozwalających doskonalić takie cechy jak kreatywność, umiejętność pracy w grupie, oraz asertywność i skuteczne działanie, coachingi, umożliwiające rozwój samego siebie, doskonalenia sposobu wypowiadania się, za pomocą „Emisji Głosu”, oraz rozwijania umiejętności posługiwania się głosem w rozmowach negocjacyjnych z klientem,

MOTYWUJEMY I DOCENIAMY!
Dając możliwość rozwoju i gwarancji zadowolenia z wykonywanej pracy.

ZAPEWNIAMY!
Gwarancję pracy w stabilnej finansowo firmie, możliwością pracy w systemie jednozmianowym ( 8-16), umowę o pracę po okresie próbnym, oraz stałego wynagrodzenia + prowizja.

JESTEŚMY FIRMĄ KTÓREJ MOŻNA ZAUFAĆ!

 

Wyślij dokumenty
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza możesz dołączyć swoje CV i list motywacyjny (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Forma grzecznościowa
Pliki CV: *
Klauzula poufności: *
Akceptuję klauzulę poufności
Wypełniając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Departament Egzekucji Kruk moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Departament Egzekucji Kruk (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).

Szybki kontakt

imię i nazwisko
telefon
email
temat
wiadomość